Kredyty Pozabankowe

kredyty pozabankowe przez internetWiele osób z jakiś powodów nie może skorzystać z usług banków, mogą wtedy ubiegać się o tzw. „kredyty pozabankowe”, czyli pożyczki długoterminowe. Pożyczki takie udzielane są często przez Internet i nie wymagają weryfikacji podobnych do tych bankowych. Udzielane są także osobom bezrobotnym czy bez sprawdzania baz BIK czy KRD. Na polskim rynku jest wiele firm oferujących tego typu usługi, dlatego należy dobrze przyjrzeć się ofercie przed wybraniem odpowiedniej. Wszystko oczywiście zależy od naszych oczekiwań i zdolności kredytowej.

 

NazwaKwota PożyczkiWniosek
sianopomoc pozyczka na raty przez internet 1,000 zł - 5,000 zł
3 - 30 miesiecy
hapi pozyczki dlugoterminowe 800 zł - 10,000 zł
3 - 24 miesiące
provident 300 zł - 15,000 zł
3 - 24 miesiące
zaplo pozyczka chwilowka 1,000 zł - 10,000 zł
3 - 24 miesiące
ferratum pozyczka dlugoterminowa1,000 zł - 5,000 zł
6 - 24 miesiące
supergrosz pozyczka na raty 1,000 zł - 4,000 zł
8 - 30 miesiecy

 

Ile to kosztuje?

Kredyty pozabankowe są zdecydowanie droższe od tych udzielanych przez banki. Są one kierowane przede wszystkim do osób, które nie mogą skorzystać z kredytu bankowego, a pilnie potrzebują pieniędzy. Należy się liczyć ze sporymi opłatami za udzielenie pożyczki przez Internet, dlatego powinno się z nich korzystać tylko w nagłych sytuacjach. Poza ustalonym przez państwo oprocentowaniem, firma pożyczkowa może policzyć dodatkowe opłaty, na przykład w formie ubezpieczenie, kosztu obsługi pożyczki czy opłat przygotowawczych. Zawsze należy sprawdzić Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RRSO) i być świadomym całkowitego kosztu pożyczki.

pozyczka dlugoterminowa sianopomoc

Kredyty pozabankowe dla zadłużonych

Często powodem, dla którego bank nie chce przyznać pożyczki jest uprzednie zadłużenie. Firmy udzielające długoterminowych pożyczek online proponują swoje usługi także osobom zadłużonym. Zła historia kredytowa w biurach informacji kredytowej i gospodarczej nie przekreśla szans na kredyt pozabankowy. Jest to alternatywa dla kredytu bankowego, jednak należy pamiętać, że jest to zdecydowanie droższa usługa.

 

Kredyty bez zaświadczeń

Pożyczki pozabankowe mogą kusić także brakiem wymogu okazywania zaświadczeń o pracy i zarobkach. Udzielanie takiej pożyczki często odbywa się przez Internet, wymagany jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Dzięki temu pożyczka może być udzielona nawet w kilkanaście minut, a pieniądze znajdą się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia.

 

provident kredyty pozabankowe

 

Dla kogo kredyty pozabankowe?

Pożyczki długoterminowe online są alternatywą dla tych osób, które nie mogą skorzystać z usług banku, a pilnie potrzebują gotówki. Wiążą się one ze sporymi kosztami, dlatego należy z nich korzystać w wyjątkowych sytuacjach i zawsze być pewnym całkowitego kosztu pożyczki. Nie należy też pożyczać pieniędzy po to, by spłacić inne zobowiązania.