Pierwsza Pożyczka Vivus – Czy naprawdę za darmo?

vivus opinie i recenzjaFirma Vivus to jedna z największych i najbardziej popularnych firm pożyczkowych w Polsce. Dzieje się tak zarówno ze względu na bardzo intensywną promocję w Internecie i telewizji, jak i stosunkowo niskie opłaty biorąc pod uwagę koszt niektórych konkurencyjnych produktów. Dodatkowo Vivus oferuje swoim nowym klientom pierwszą pożyczkę bez opłat – oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Promocja ma służyć pozyskiwaniu nowych klientów, którzy (jak zakłada firma) skorzystają w przyszłości z kolejnych pożyczek, za które klient zapłaci już standardową opłatę według cennika Vivus. Pierwsza pożyczka jest darmowa tylko wówczas, gdy zostanie spłacona na czas (maksymalny okres pożyczki to 30 dni), w innym wypadku zostaną naliczone dodatkowe opłaty. Aby ubiegać się o pożyczkę należy mieć ukończone 20 lat, posiadać dowód osobisty, konto bankowe oraz aktywny telefon komórkowy. Oferta pierwszej pożyczki dotyczy kwoty od 100 zł do 3000 zł na okres od 1 do 30 dni.

 

vivus pożyczka bez prowizji

 

Vivus – Pierwsza Pożyczka za darmo

Każdy nowy klient może skorzystać z oferty pierwszej pożyczki bez opłat. Firma chce w ten sposób przyciągnąć nowych klientów, jednak oferta ma też drugą, mroczniejszą stronę. Jeżeli pożyczka zostanie spłacona na czas (maksymalnie 30 dni), wtedy jest ona rzeczywiście za darmo, oddamy dokładnie tyle ile pożyczamy (do 3000 zł), natomiast Vivus zyskuje najbardziej na tych klientach, którzy spóźnią się ze spłatą. Taka przeterminowana pożyczka nie tylko zostaje obarczona standardową opłatą za udzielenie pożyczki, ale także odsetkami karnymi za każdy dzień zwłoki (10% w skali roku zgodnie z rozporządzeniem Rządu RP). Jeżeli chcemy skorzystać z oferty pierwszej pożyczki za darmo, warto upewnić się, że jesteśmy w stanie oddać całą kwotę w terminie.

 

 

Kto może skorzystać z Pożyczki bez opłat?

Aby otrzymać pożyczkę w Vivus wystarczy posiadać ważny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy oraz posiadać rachunek bankowy. Weryfikacja wniosku odbywa się automatycznie dlatego cały proces, od wejścia na stronę internetową do pojawienia się pieniędzy na naszym koncie to około 15 minut. Warunki niezbędne do otrzymania pożyczki Vivus to:

  • Wiek od 20 do 78 lat
  • Ważny dowód osobisty
  • Aktywny telefon komórkowy
  • Konto bankowe
  • Obywatelstwo RP
  • Zdolność do czynności prawnych

 

vivus pożyczka bez opłat

 

Jak ubiegać się o Pożyczkę za darmo?

Wnioskowanie o pożyczkę w Vivus jest banalnie proste – wystarczy wejśc na stronę vivus.pl i użyć suwaka by wybrać odpowiadającą nam wysokość oraz okres pożyczki. Po wybraniu odpowiadającej nam kwoty oraz okresu, wystarczy wcisnąć „Weź Pożyczkę” i zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Należy uzupełnić swoje dane osobowe a następnie wybrać jedno z kont bankowych firmy, na które przelejemy opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 grosza. Opłata ta zostanie zwrócona po pomyślnej weryfikacji, najlepiej wybrać konto w tym samym banku, w którym sami mamy konto, gdyż wtedy rejestracja, weryfikacja wniosku oraz wypłata pieniędzy odbędzie się najszybciej.

 

 

Zobacz też:

Porównanie Chwilówek Online

Pożyczka Długoterminowa

Nowe Chwilówki przez Internet